Práce z domova ? Ehm podvodné investice do BTC !!

Hledáte a nebo jste hledali práci z domova ? Já jsem se pokoušel nějakou tu práci neboli přivýdělek z domova najít. No celkem jsem nic nenašel ale ne proto že by nic nebylo ale proto že se jednalo z velké části o podvodníky. Hodně těchto profilu na vás působí důvěryhodně ale je to jen na pohled. Je celkem škoda že správci těchto skupin nic nedělají pro to aby se tomuto zamezilo.

Je celkem hodně způsobu jak podvodníci začínají vytvářet dojem že je to super investiční platforma a investice jako taková. Zde je několik takových příkladu jak tato konverzace se právě pokouší vyvolat pocit perfektní investice.


Je to platforma, kde investujete a získáte desetinásobek toho, co investujete…

Pokud investujete do naší společnosti. Vaše peníze jsou k obchodování na různých finančních trzích a zisk dosažený na konci je to, co získáte a budete mít také přístup ke svému obchodnímu účtu….

Je to platforma, kde investujete a získáte desetinásobek toho, co investujete…. Pokud investujete do naší společnosti. Vaše peníze se používají k obchodování na různých finančních trzích a zisk dosažený na konci obchodu je to, co získáte, a také budete mít přístup ke svému obchodnímu účtu a uvidíte, jak váš zisk roste. Tyto peníze zpracováváme a upravujeme v našem stroji na těžební systém a po 2 dnech se váš vklad změní na velkou částku, je to 100% bezpečné a legitimní

Zde jsou investiční plány a počáteční zisky za pouhé 2 dny: -vytvoříte si svůj vlastní obchodní účet na mé platformě, kde můžete sledovat své obchodování a provádět výběr na svůj bankovní účet 200 $, abyste vydělali 2000 $ 500 $, abyste vydělali 5000 $ 1 000 $ vydělejte 10 000 $ Jak moc bys chtěl začít?? Můžete mi také říct svůj názor

V případě že třeba vám takovýto podvodník pošle odkaz na nějakou investiční platformu tak mohou být pravé ale také nemusí. V dnešní době si totiž může webovou stránku založit kdokoliv nehledě na to že existují přímo i šablony tak můžete mít věrohodní web za 5 minut.

Kolik můžete investovat ?

To je také nejčastější otázka od podvodníka. Tady bacha existuje pak víc variant pokouší se vás natlačit do toho aby jste investovali e eurech nebo českých korunách. Je zde ale možnost že se budou pokoušet aby jste investovali v BTC. S prvníma dvěma případy budete muset počítat s tím že budete tlačeny do toho aby jste si stáhnuli aplikaci nebo webové rozhraní kterém budete muset koupit BTC. Podvodníci taktéž chtějí aby jste jim fotili obrazovku jak mobilu tak PC. V třetím případě chce podvodník aby jste mu vyfotil vaší krypto peněženku.

Při minimálním vyzkoušení 2000kc získáte zisk 17000kc přímo na váš bankovní účet za 7 hodin. pro registraci zašlete svůj e-mail a telefonní číslo a své jméno

Před touto zprávou poslal podvodník odkaz na webovou stránku údajné investiční společnosti. Na tomto webu byla možnost i registrace. Podvodník chtěl takto vylákat vaše osobní údaje kde pak na nelegálním trhu by je mohl prodat. Tyto údaje pak mohou byt zneužiti k dalším podvodům na vás. Muže se jednat třeba o tom že vám bude volat falešní policista, bankéř a spoustu jiného.