Hodně se ptáte co rád hraju ?

Hodně se ptáte co rád hraju ?

Taky rádi hrajete ale říkáte si že by to chtělo aby vám to i něco málo přineslo peněz? Ano to je pravda že je hodně her. Já hraji hru RollerCoin tato hra je celkem dost chytlavá a je i dost dobrá.

V této hře si můžete vyzkoušet co vše potřebujete pro to aby jste ve skutečném světe potřebovali pro těžbu kryptoměn. Tato hra je scela bez jakýkoliv investic a můžete jí brát jako takovou ukázku jak a co by jste museli vynaložit.

Jak získáte těžební výkon ?

Jsou dvě možnosti. Ta první je hraním jednotlivých her za každou úspěšně dohranou hru získáváte těžební výkon. Čím je větší tím i víc těžíte a tudíž získáváte víc mincí které jste si zvolili. Druhá možnost je za nebudete hrát ale pořídíte si nějaký ten těžební přístroj. Na ten si můžete našetřit prostřednictvím hraním her a těžbou RLT tokenu. Pokud tuto hru chcete využít jí pak třeba ke generování pasivního příjmu tak doporučuji těžit a hrát. Vše pak používejte na těžbu RLT tokenu a k nákupu Maineru. V době psaní tohoto článku jsem měl 26.945 Th/s

Co mohu těžit a nechat si to pak poslat na peněženku ?

Těžit můžete od základní hrací měny RTL a RST tokenu až po morální kryptoměnu BTC, ETH, BNB, MATIC, DOGE, SOL, TRX. Jsou zde různé požadavky na minimální natěžené množství mincí.

Opravdu vyplácí natěženou měnu ?

Ano, opravdu vyplácí mám to vyzkoušené a né jenom já nezaznamenal jsem žádné případy že by nevyplatili to co by měli. Pokud však porušíte třeba to že budete používat nějaké procesy aby jste obcházeli pravidla tak vám mohou zablokovat učet. Dávejte si taky pozor na to že tato hra nemá aplikaci jede se on-line v prohlížeči. Aplikace které naleznete nejsou originálně vytvořené a pokud by jste je používali zablokují vám v této hře přístup.

Pokud chcete tuto hru vyzkoušet tak můžete ZDE momentálně je akce že pro nově registrované přes tento odkaz obdržíte 1000 satoši BTC na uvítanou Registrace ZDE

Sestav si svůj Mainer

Nově byla přidána možnost si sestavit svůj těžební stroj prostřednictvím jednotlivých dílu jako ventilátory, kabelů a desek. Tyto těžaři mají určití počet dílu které budete potřebovat. Já jsem si pro vyzkoušení zvolil Grum tento stroj bude mít těžební výkon 40 000 Th/s jeho smontování mě vyšlo na 2805 Common I ( Ventilátoru), 2380 Common I ( Kabelů ) a 2016 Common I ( Desek ). Odhadovaná cena jen na dílech dělala 14,402 RLT. Ceno smontování 1,6 RLT. takže celková cena byla 16,002 RLT. Hodně ale záleží na tom jak jste dané díly získali. Já mám celkem hodně dílu získaných z her. Takže mě to vyšlo jen na 1,6 RLT.

Chceme tě v této hře podpořit ale nevíme jak ?

Pokud by jste mě chtěli v této hře podpořit tak to jde celkem velkým množstvím možností které vám popíšu níže.

  • Začít hrát tuto hru prostřednictvím odkazu ZDE.
  • Pokud vlastníte nějakou měnu jako je BTC, DOGE, ETC ( v takovémto případě mě budete muset kontaktovat abych vytvořil odkaz na peněženku )
  • Šířením této stránky